وبلاگ

شیشه آکاردئونی

نصب شیشه اسلایدینگ

فضاهایی خاص در خانه هستند که می‌توانید آن‌ها را به‌عنوان محوطه پرت یا اضافه در خانه به حال خود رها کنید یا این‌که با به‌کارگیری کمی خلاقیت و سلیقه محیطی دنج و آرام‌بخش برای مدیتیشن روزانه فضاسازی کنید.با توجه به این‌که این روزها کمتر خانه‌ای را پیدا می‌کنید که حیاط‌دار باشد، نیاز به مکانی با هوای آزاد و باز شدیدا در آپارتمانها احساس می شود. گاهی همان فضای کوچک تراس و بالکن با کمی تغییر دکوراسیون و استفاده از شیشه آکاردئونی به محیطی عالی برای استراحت تبدیل می‌شود.

پارتیشن شیشه ای بیشتر بخوانید
شیشه آکاردئونی علاوه ‌بر این‌که با ساختار شیک و مدرن، ظاهر زیبایی برای تراس به وجود می‌آورد، برای چیدمان تراس و فضاسازی و همین‌طور حفظ دمای داخلی و رطوبت منزل نقش مهمی خواهد داشت.
این سبک از حفاظ تراس و بالکن به شما این امکان را می دهد بدون این‌که از ورود گرد و غبار و حشرات نگرانی داشته باشید از تماشای مناظر زیبای بیرون لذت ببرید. درضمن هر زمان که تمایل دارید جریان هوا برقرار باشد به‌سادگی به کمک دستگیره، در بالکن را باز کرده و درهای آن را روی آخرین پنل باز شده ثابت کنید.

سفارش در تراس با شیشه آکاردئونی

هنگامی‌که برای طراحی در تراس با تکنولوژی شیشه آکاردئونی تصمیم جدی می‌گیرید، تکنسین‌ها برای اندازه‌گیری دریچه ورودی تراس در محل حضور پیدا می‌کنند و پس ‌از تعیین ابعاد فضا، برآوردی از قیمت شیشه تراس به شما ارائه می‌دهند. شما این امکان را خواهید داشت تا محصولاتی در مدل‌ها و اندازه‌های متفاوت با هر طرحی که می خواهید به شکل پارتیشن و درهای شیشه‌ای مدل‌دار سفارش دهید.
برای اطلاع از قیمت‌ها و چگونگی برآورد ابعاد شیشه‌های سکوریت برحسب نوع و مدل می‌توانید با پشتیبانی سایت ما تماس حاصل کنید.

در تراس آکاردئونی

برای طراحی دکوراسیون انواع درهای ورودی ساختمان می‌توان از شیشه‌های سکوریت آکاردئونی استفاده کرد که مدل این شیشه‌ها و رنگشان می‌تواند متفاوت باشد. نصب این درها کاربردهای متفاوتی ایجاد می‌کند و در دو نوع ثابت و متحرک ساخته می‌شود. این دو مدل تفاوت‌های زیادی با هم دارند. به‌عنوان نمونه شیشه‌های متحرک به دلیل طراحی انعطاف‌پذیر حالت جمع شونده داشته و فضای کمترین می گیرند.
درضمن این امکان را به وجود می‌آورند که امکان تبادل هوا و باز شدن بیشتر ورودی‌های تراس فراهم شود. شیشه‌های آکاردئونی به دلیل قابلیت‌های فرم‌گیری خاص طرفداران بسیار زیادی دارند و به‌عنوان بخشی از بالکن‌ها، آلاچیق و استخر سرپوشیده و …. انتخاب بسیار خوبی هستند.

شیشه آکاردئونی چه ساختاری دارد؟

شیشه‌های آپارتمانی به‌صورت مجموعه‌ای از چند لت شیشه‌ای یا پارتیشن است که برای حرکت و روی‌هم سوار شدن، بر روی ریل‌های آلومینیومی مقاوم جاگذاری می‌شود. درحقیقت ساختار این شیشه‌ها مشابه پرده‌های عمودی است که بدنه شیشه به واسطه پایه‌ای که در قالب آلومینیومی تعبیه‌شده روی ریل سر می‌خورد و جمع می‌شود و درنهایت همه لت ها روی آخرین پانل ثابت می‌شوند.
ممکن است این سوال در ذهنتان خطور کرده باشد که تفاوت این شیشه‌ها با مدل‌های شیشه‌ای تاشو چیست؟ در پاسخ باید گفت که نحوه باز و بسته شدن شیشه‌های آپارتمانی با شیشه‌های تاشو کاملاً متفاوت است.
به‌طور واضح‌تر باید این‌طور تشریح کنیم که در انواع آپارتمانی هنگامی‌که اولین لت شیشه ای حرکت می‌کند سایر لت‌های شیشه‌ای به‌صورت هفتی هشتی روی ریل به حرکت درمی‌آیند و این حالت تا زمانی ادامه پیدا می‌کند که همه بخش‌های بدن شیشه‌ای روی آخرین پارتیشن ثابت شود. حال در هنگام بسته شدن این لت‌ها عکس حالت اول اتفاق می‌افتد.
بنابراین شیشه‌های آکاردئونی در دسته‌بندی درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک قرار نمی‌گیرد و سبک باز و بسته شدن آن‌ها به‌صورت کاملاً دستی انجام می‌شود. در طراحی فنی ساخت این سبک از حفاظ‌های مدرن ساختمان از یراق آلات مختلف و ریل و بدنه شیشه‌ای با ابعاد مختلف استفاده می‌شود.
هدف اصلی از طراحی شیشه‌ آکاردئونی ایجاد فضای انتخابی و قابل‌تغییر در محیط‌های مختلف ساختمان که به بیرون ارتباط دارند می‌باشد.
از این‌رو امکان لذت بردن از محیط خارج از منزل به بهترین شکل فراهم می شود. سیستم‌های آکاردئونی به عنوان حفاظ کاملی در جهت بهره‌وری هرچه بیشتر از انرژی ساخته می‌شوند. در ساختار حفاظ شیشه‌ها از سیلندر ضدآب استفاده می‌شود که از ورود آب و رطوبت به داخل منزل جلوگیری می‌کند. هر چه وزن شیشه کمتر باشد ایمنی و مقاومت بالاتری برای کاربرد جهت حفاظ ساختمان دارد بنابراین شیشه‌های ۸ میلی‌متری در مقایسه با شیشه ۱۰ میلی‌متری مقاومت بیشتری دارند.

شیشه دور دوشی بیشتر آشنا شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *